KRJ kilpailut 14.02.2023

VIP: 10.02.2023
Järjestyspaikka: Gestüt Helmwald
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 40 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 4 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus ja ratsun VH-tunnus pakollisia.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla HELMWALD KRJ891-900. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:

1. Grand Prix
2. Grand Prix

Osallistujat/tulokset:

1. Grand Prix
1. Nerita (VRL-12557) - Quantumsong VH23-044-0008
2. Tiikeri (VRL-10741) - Sensational Cave VH22-013-0090
3. Ansqqu (VRL-00428) - Warlock Even VH22-031-0168
4. Simmu (VRL-15009) - Swaantje VH22-012-0124
5. Tiikeri (VRL-10741) - Honeyful Cave VH22-013-0088
6. R. (VRL-13369) - Magisksøs Dýmar VH22-008-0021
7. Nerita (VRL-12557) - Diminué Blanche VH23-044-0010
8. Dee (VRL-13383) - Siegward v. Helmwald VH21-021-0235
9. Tiferet (VRL-06326) - Gråskovs Cadell VH22-031-0280
10. R. (VRL-13369) - Perlita 5594 VH15-033-0013
11. Tiikeri (VRL-10741) - Dynamics Cerruti 1881 VH22-021-0059
12. Skai (VRL-14897) - Tolstoy Tang VH22-015-0057
13. sonya (VRL-09386) - Heidseck Starling VH22-011-0273
14. Ansqqu (VRL-00428) - De La Louisiane VH20-044-0047
15. Dee (VRL-13383) - Minette v. Sehnsucht VH22-021-0171
16. turjake (VRL-07415) - Trinique Moulin VH23-021-0006
17. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Lugazi VH23-031-0005
18. sonya (VRL-09386) - Aristos v. Helmwald VH22-021-0183
19. Ansqqu (VRL-00428) - Even Alexandriane VH22-044-0023
20. Tiferet (VRL-06326) - Argania Kassel VH21-011-0054
21. turjake (VRL-07415) - Poincaré VH23-021-0007
22. Tiferet (VRL-06326) - Gråskovs Ulrikke VH22-077-0017
23. Dee (VRL-13383) - Lost Obscured EMP VH21-021-0238
24. Nerita (VRL-12557) - Chaque Misère VH23-044-0009
25. Tiikeri (VRL-10741) - Magical Cave VH22-021-0157
26. R. (VRL-13369) - Magisksøs Cafela VH22-320-0014
27. turjake (VRL-07415) - Caffier VH23-021-0005
28. sonya (VRL-09386) - Sonorous v. Helmwald VH22-044-0079
29. sonya (VRL-09386) - Heidseck Touchant VH22-011-0274
30. R. (VRL-13369) - Magisksøs Tybalt VH22-320-0013
31. Simmu (VRL-15009) - Eidsness Haakon VH20-267-0002
32. Simmu (VRL-15009) - Valenciaga VH22-031-0028
33. Nerita (VRL-12557) - Lorenzo v. Helmwald VH22-021-0186

2. Grand Prix
1. Ansqqu (VRL-00428) - De La Louisiane VH20-044-0047
2. Simmu (VRL-15009) - Eidsness Haakon VH20-267-0002
3. turjake (VRL-07415) - Selena v. Helmwald VH23-021-0013
4. sonya (VRL-09386) - Heidseck Touchant VH22-011-0274
5. Tiikeri (VRL-10741) - Dynamics Cerruti 1881 VH22-021-0059
6. Tiikeri (VRL-10741) - Honeyful Cave VH22-013-0088
7. Dee (VRL-13383) - Lost Obscured EMP VH21-021-0238
8. Tiferet (VRL-06326) - Gråskovs Ulrikke VH22-077-0017
9. Simmu (VRL-15009) - Valenciaga VH22-031-0028
10. Dee (VRL-13383) - Siegward v. Helmwald VH21-021-0235
11. Skai (VRL-14897) - Tolstoy Tang VH22-015-0057
12. sonya (VRL-09386) - Heidseck Starling VH22-011-0273
13. Tiikeri (VRL-10741) - Magical Cave VH22-021-0157
14. turjake (VRL-07415) - Driandria VH23-021-0015
15. Nerita (VRL-12557) - Quantumsong VH23-044-0008
16. sonya (VRL-09386) - Sonorous v. Helmwald VH22-044-0079
17. sonya (VRL-09386) - Aristos v. Helmwald VH22-021-0183
18. R. (VRL-13369) - Doncella Astraea VH22-320-0010
19. turjake (VRL-07415) - Callalily VH23-021-0004
20. Tiikeri (VRL-10741) - Sensational Cave VH22-013-0090
21. Nerita (VRL-12557) - Diminué Blanche VH23-044-0010
22. Dee (VRL-13383) - Minette v. Sehnsucht VH22-021-0171
23. Ansqqu (VRL-00428) - Warlock Even VH22-031-0168
24. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Lugazi VH23-031-0005
25. Tiferet (VRL-06326) - Argania Kassel VH21-011-0054
26. Ansqqu (VRL-00428) - Even Alexandriane VH22-044-0023
27. R. (VRL-13369) - Dorian Renata I VH18-064-0001
28. Nerita (VRL-12557) - Chaque Misère VH23-044-0009
29. R. (VRL-13369) - Jubilero GA VH19-033-0014
30. Simmu (VRL-15009) - Swaantje VH22-012-0124
31. Nerita (VRL-12557) - Lorenzo v. Helmwald VH22-021-0186
32. Tiferet (VRL-06326) - Gråskovs Cadell VH22-031-0280
33. R. (VRL-13369) - Maestoso Framba I VH12-064-0014