COUTURE SPORTHORSES

KRJ kilpailut 16.04.2023

VIP: 10.04.2023
Järjestyspaikka: Couture Sporthorses
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 40 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 4 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus ja ratsun VH-tunnus pakollisia.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla COUTURE KRJ241-250. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:

1. Helppo B
2. Helppo B

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo B
1. Dee (VRL-13383) - Gogyvwlch Llanreath VH21-026-0145
2. Tiikeri (VRL-10741) - Cave's Hala Cysglyd VH22-024-0101
3. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
4. Cynoria (VRL-11723) - Bøhleruds Juli VH23-053-0017
5. Cynoria (VRL-11723) - Reina av Kleppur VH22-053-0071
6. Melina (VRL-11408) - Runon Kanelitanko VH22-018-0746
7. Minttu (VRL-10337) - Fridan Espresso VH18-018-2169
8. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Kuoma VH22-018-0821
9. Cynoria (VRL-11723) - Bøhleruds Kaya VH23-053-0016
10. turjake (VRL-07415) - Pikkumonni VH21-018-0282
11. Dee (VRL-13383) - Lilycove Magical Miasma VH22-029-0272
12. Tiferet (VRL-06326) - Varon Oiva VH21-018-1322
13. Cynoria (VRL-11723) - Tonja av Kleppur VH22-053-0067
14. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Hefaistos VH22-023-0058
15. turjake (VRL-07415) - Mustikkamaisteri VH21-018-0280
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
17. sonya (VRL-09386) - Zenon VH21-017-0420
18. Dee (VRL-13383) - Sinisateen Paita&Peppu VH22-018-0108
19. Tiferet (VRL-06326) - Deryan Marusya VH21-001-0040
20. turjake (VRL-07415) - Villistiina VH21-018-0279
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162
22. Dee (VRL-13383) - Lilycove Glädjesnattare VH22-028-0059
23. sonya (VRL-09386) - Gaea RC VH21-017-0361
24. Melina (VRL-11408) - Runon Pitsipisara VH22-018-0647
25. Harper MacDonald (VRL-14901) - Little Bit VH22-102-0049
26. Tiikeri (VRL-10741) - New York Sour VH20-017-0048
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140
28. Ansqqu (VRL-00428) - Sycamore Limoncella VH22-029-0154
29. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Viola VH22-018-0643
30. turjake (VRL-07415) - Hopsispopsis VH21-018-0281
31. sonya (VRL-09386) - Aken Whumpus VH21-017-0362
32. Ansqqu (VRL-00428) - Llanwenarth Earl Cadwgan VH21-024-0061
33. Tiferet (VRL-06326) - Eluned VH22-025-0083
34. sonya (VRL-09386) - Dahlkroon Kiwi VH21-017-0359
35. Vibaja (VRL-00727) - Bedelia Ion VH20-035-0033
36. Tiikeri (VRL-10741) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
38. Tiikeri (VRL-10741) - Svaðilfari frá Tígrishellir VH22-030-0056
39. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Fel Llawer VH22-024-0115
40. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Tuikkien Horisonttiin VH22-018-0738

2. Helppo B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Kanelitanko VH22-018-0746
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
3. Ansqqu (VRL-00428) - Lumituisku VH22-018-0291
4. Vibaja (VRL-00727) - Bedelia Ion VH20-035-0033
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Dawn Queen of Wales VH15-026-0090
6. Cynoria (VRL-11723) - Reina av Kleppur VH22-053-0071
7. Tiikeri (VRL-10741) - New York Sour VH20-017-0048
8. Cynoria (VRL-11723) - Bøhleruds Juli VH23-053-0017
9. turjake (VRL-07415) - Tiuhtin Surusilli VH23-018-0161
10. Harper MacDonald (VRL-14901) - Little Bit VH22-102-0049
11. Ansqqu (VRL-00428) - E.N. Valtiatar VH22-018-0343
12. Tiikeri (VRL-10741) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
13. sonya (VRL-09386) - Aken Whumpus VH21-017-0362
14. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Kuoma VH22-018-0821
15. Dee (VRL-13383) - Brat-i-Cyfoeth VH23-026-0042
16. Dee (VRL-13383) - Emrallt Iorwerth VH23-025-0028
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147
18. Cynoria (VRL-11723) - Tonja av Kleppur VH22-053-0067
19. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Kuutamolla VH22-018-0464
20. Dee (VRL-13383) - Helmihallan Simba VH23-028-0028
21. Tiferet (VRL-06326) - Eluned VH22-025-0083
22. sonya (VRL-09386) - Zenon VH21-017-0420
23. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511
25. Tiferet (VRL-06326) - Varon Oiva VH21-018-1322
26. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Viola VH22-018-0643
27. Tiferet (VRL-06326) - Deryan Marusya VH21-001-0040
28. turjake (VRL-07415) - Tanhupallo VH18-018-2053
29. sonya (VRL-09386) - Gaea RC VH21-017-0361
30. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Domina VH22-018-0531
31. Melina (VRL-11408) - Runon Pitsipisara VH22-018-0647
32. sonya (VRL-09386) - Dahlkroon Kiwi VH21-017-0359
33. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Tuikkien Horisonttiin VH22-018-0738
34. Dee (VRL-13383) - Zengarden Tesni VH23-025-0029
35. turjake (VRL-07415) - Tiuhtin Rinkeliina VH23-018-0162
36. Cynoria (VRL-11723) - Bøhleruds Kaya VH23-053-0016
37. turjake (VRL-07415) - Helmiahon Hauskahilla VH21-018-0265
38. Minttu (VRL-10337) - Fridan Espresso VH18-018-2169
39. Tiikeri (VRL-10741) - Cave's Hala Cysglyd VH22-024-0101
40. Tiikeri (VRL-10741) - Svaðilfari frá Tígrishellir VH22-030-0056