KRJ kilpailut 17.06.2019

VIP: 10.06.2019
Järjestyspaikka: Gestüt Helmwald
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Grand Prix KRJ511-530. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Grand Prix
2. Grand Prix

Osallistujat/tulokset:

1. Grand Prix
1. Mila (VRL-11936) - WellDone Son IV VH18-013-0108
2. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
3. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
4. Kida (VRL-08368) - Everholt Kharon VH19-044-0037
5. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
6. sonya (VRL-09386) - Elusive
7. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
8. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
9. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal
10. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco
11. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL VH19-012-0104
12. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
13. Jere (VRL-14433) - Leonardo Fern VH19-021-0017
14. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
15. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
16. Inna (VRL-05322) - Zargaryen
17. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback Bloodwine
18. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
19. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy​
20. Viixi (VRL-13923) - Jack the Chipper VH19-011-0006
21. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
22. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci VH19-011-0076
23. Jere (VRL-14433) - Desired Loyalty VH19-021-0023
24. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
25. Jere (VRL-14433) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078
26. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
27. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
28. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
29. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
30. Viixi (VRL-13923) - Thrill Gedicht CW VH19-031-0149

2. Grand Prix
1. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
2. Gabi (VRL-12080) - Oldfinion Adina VH15-031-0349
3. Gabi (VRL-12080) - Florida Whisper VH15-021-0118
4. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
5. Viixi (VRL-13923) - Jack the Chipper VH19-011-0006
6. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL VH19-012-0104
7. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
8. Viixi (VRL-13923) - Thrill Gedicht CW VH19-031-0149
9. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
10. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
11. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
12. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
13. Kida (VRL-08368) - Everholt Kharon VH19-044-0037
14. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco
15. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
16. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal
17. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback Bloodwine
18. Mila (VRL-11936) - WellDone Son IV VH18-013-0108
19. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
20. Jere (VRL-14433) - Leonardo Fern VH19-021-0017
21. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
22. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci VH19-011-0076
23. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy​
24. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
25. Jere (VRL-14433) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078
26. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
27. sonya (VRL-09386) - Elusive
28. Inna (VRL-05322) - Zargaryen
29. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
30. Jere (VRL-14433) - Desired Loyalty VH19-021-0023