KERJ kilpailut 19.03.2018

VIP: 07.03.2018
Järjestyspaikka: Gestüt Helmwald
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 1 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla KERJ031-050. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo
1. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Amalia VH15-018-1618
2. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
3. Odelie (VRL-08973) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
4. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490
5. reibili (VRL-10965) - Riikinnevan Jantteri
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
8. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
10. Enni (VRL-09601) - Kapeenvalkea VH18-018-0062
11. Odelie (VRL-08973) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159
13. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
14. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
15. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
16. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
18. PJ (VRL-14469) - Viisikon Pirtsakka
19. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taikauni
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
21. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
22. Odelie (VRL-08973) - Raatteen Jaala VH17-018-2158
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rusinapulla
24. reibili (VRL-10965) - Kinoskuikuilija VH17-018-2033
25. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
26. sonya (VRL-09386) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
27. Jere (VRL-14433) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
28. sonya (VRL-09386) - Irvailijan Sanantuoja VH17-018-2111
29. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
30. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558

2. CIC1
1. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
2. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
4. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063
5. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401
6. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire
8. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938
9. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
10. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
11. Jere (VRL-14433) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
12. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
14. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
15. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
16. Jere (VRL-14433) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
18. Jere (VRL-14433) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
19. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
20. Odelie (VRL-08973) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
21. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Noitariena VH17-018-2184
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
25. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä
26. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
27. Odelie (VRL-08973) - Ketolan Vanamo VH18-018-0272
28. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318
29. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
30. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201