KERJ kilpailut 20.12.2017

VIP: 10.12.2017
Järjestyspaikka: Gestüt Helmwald
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 1 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla KERJ18-25. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo
1. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Amalia VH15-018-1618
2. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594
3. Lissu T. (VRL-12701) - Pikkuritus
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Turisas
6. nekota (VRL-09525) - Cedric Honey VH16-027-0028
7. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
9. sonya (VRL-09386) - Derian Maisie VH14-061-0027
10. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Almurenttu VH16-018-0764
11. sonya (VRL-09386) - Luminary
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vilpitön VH17-018-2084
14. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Uhkapeli VH16-018-2073
15. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052
16. miivi (VRL-13320) - Syrjän Tohvelieläin
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vaapukka
18. Oona (VRL-11983) - Hymnin Hurmanroomeo VH17-018-1945
19. Vibaja (VRL-00727) - Kateuden Marakatti
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
21. nekota (VRL-09525) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626
22. Lissu T. (VRL-12701) - Salmiakkitsaari
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
24. Layda (VRL-14488) - Hengenvaaran Raparperiraivo VH17-018-0277
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tirsa VH17-018-2086
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Ruutihippu
28. Hapero (VRL-06115) - Piparilatte VH17-018-2067
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
30. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088

2. CIC1
1. Oona (VRL-11983) - Myhar 'B
2. miivi (VRL-13320) - Pirunkorven Ilomieli
3. Lissu T. (VRL-12701) - Hallaviikate
4. Jere (VRL-14433) - Deucalion
5. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Kaamostaivas
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
7. Oona (VRL-11983) - Junttihuligaani VH16-018-0036
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakasi VH17-018-2077
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varjovalssi
10. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
11. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
12. sonya (VRL-09386) - Kesätyttö VH17-018-1185
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
14. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
15. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
16. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
17. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
18. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
19. Oona (VRL-11983) - Helmwald Zeita
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
22. sonya (VRL-09386) - Timjami VH17-018-1186
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
24. Desmi (VRL-14548) - Nokilintu
25. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
26. Jere (VRL-14433) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taisto VH17-018-1569
29. Jere (VRL-14433) - Helmwald Lumos
30. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938